Поддержка клиентов по проблемным вопросам. Для оформления заказов или консультации воспользуйтесь кнопкой чата.
08.09.2020

Удобно все и быстро. Онлайн помощь работает на отлично но хотелось бы иметь возможнотсь и поговорить с менеджером.


Достоинства: Быстрая отправка. Хороше цены

Недостатки: Нету телефонной поддержки

Setka24

К сожалению - менеджеры по телефону не смогут оперативно ответить на ваши вопросы. По-этому было принято решение перевести всех покупателей на онлайн. Так все ваши сообщения будут 100% обработаны.

03.09.2020

Брави часи AMST (оригінал) бо є ще копії. Не пожалів що заплатив за оригінал на 200 грн більше - вони на вигляд кращі чим на фото. Відправили в день замовлення. Поки тиждень в мене - зауважень немає.


Setka24

Так, годинники AMST краще брати в оригіналі. Якістю ви будете задоволені.

02.09.2020

Хочемо запропонувати Вам розширити асортимент будівельних матеріалів із підв'язкою до геотериторіального розміщення складу. Буде дуже зручно зробити так замовлення, знаючи в якому місті є товар. Так беру тут грунтовку - якість і ціна найкращі в Україні, і це не перебільшення.


Setka24

В будівельних матеріалів є відмітка - склад. Поки розширення не проводимо, так як це дуже складний процес. Однак перспективи звичайно ж є)

02.09.2020

Хорошие цены. Отличный маркетплейс - не надо играться с экспортами и так далее - все делают сами. Спаисбо за работу. И почему у вас нигде неду информации как с вами сотрудничать? Не скромничайте и напишите)


Setka24

Сделаем ;)

01.09.2020

Постійно купляю грунтовку ВДЗ-3 Тюлень. Завжди актуальні ціни, наявність - все в порядку. Зайшов, замовив, утвердили, отримав. Товар якісний, справжній. У Сетці як я зрозумів свій підхід - вони дають виставляти товар виробникам, але перед цим перевіряють його. Дякую за проведену роботу!


Setka24

Так, Ви вірно зауважили. Ми - торгова платформа, яка дає можливість продавцям реалізовувати свій товар. Однак при виставлені ми перевіряємо якість товару (на відміну від інших маркетплейсів), щоб наші клієнти завжди були задоволені.

30.08.2020

Отличный сервис. Правда один момент был менеджеры перезванивали почти час. Написал письмо - меня набрал руководитель, принял заявление, потом больше такого не повторялось. Это радует. Брал резиновую краску для крыши - по товару вопросов нет, все четко.


Setka24

Мы всегда работаем, что-бы быть лучшими.

23.08.2020

спасибо за часики. красивые. и спасибо что посоветовали брать оригинал - даже тактильно класные ощущения.


Setka24

Спасибі і Вам. Ми повідомляємо коли аналог не поступається оригіналу. В випадку з вибранною Вами моделлю - різниця в 140 грн. того варта)

23.08.2020

Хороша грунтівка ВДЗ-3. Чудова ціна, якість. Все швидко і оперативно. Дякую за роботу.


Setka24

Спасибі за відгук

17.08.2020

Працюю з дними хлопцями давно. Як не дивно - ще ніразу не натрапив ні на одного менеджера жінку. Однак з другої сторони - тут все завжди в чітко. Деколи таке враження що вони десь в армії, чуть не до хвилини кажуть коли буде відправка. В загальному дуже толерантно. Цікаво коли хтосб поставить негативний відгук.


Setka24

Будемо надіятися, що такого не буде) звичайно є ситуації, в яких не все від нас залежить. Але ми стараємося, щоб весь товар був перевірений, і продавці відповідали нашим нормам.

13.08.2020

Все чудово. Оперативна доставка, бували випадки навіть відправки товару просто маршрутними автобусами для пришвидшення доставки. Спасибі за розуміння!


Setka24

Завжди будь-ласка. Для цього і інсує спецальний пункт "інший спосіб доставки". Там ми можемо вирішити любе питання щодо виконання необхідного терміну.

27.07.2020

Спасибі за оперативну достаку вина і шампнського. Сподобався сервіс - зателефонувала, сказала кількість людей, яке свято, підібрали випивку та в той же день відправили. Те, на що я думала піде тиждень, вклалося в 40 хвилин. Спасибі за вашу роботу!


Setka24

Ми раді, що вам сподобалася наша послуга "підбір алкоголю на свято". Нажаль, весь товар на сайт поки не представлений - тому звертайтеся, і ми підберемо для вас найкращий варіант.

25.07.2020

Замовив годинник - відправили в день замовлення. В житті виглядає набагато краще чим на фото (рекомендую вам попрацювати над фотографіями). А так все чітко - замовлення, оплата, оформлення, отримання. + приємно що чат працює на сайті нормально і відповідають досить швидко.


Setka24

Спасибі і Вам за відгук!

19.07.2020

Грунтовка ВДЗ-3 Тюлень і фарба Універсальна - товар, який по якості значно перевищує зарубіжні аналоги. І при цьому ціна залишається поза конкуренцією. Сетка організувала все чітко, можливі відправки день в день (якщо замовлення зробив з ранку). Так що все добре. Будемо працювати далі.


Setka24

Так дійсно, наше виробництво Колораміка робить дуже достойний товар. На даний час ми плануємо його вивести на всі ринки України. Хто зацікавлений - звертайтеся)

17.07.2020

Замовляла конфети Міленіум. Хороша ціна, відмінна якість. Все зручно - нажала кнопочку замовити - отримала товар.


Setka24

Дякуємо за замовлення)

12.07.2020

Место где я познакомися с ромом. Первым был Бакарди, потом кашаса от Леблон и потом я нашёл его - Бэнкс. Идеальный ром, идеальный вкус. Чувствуешь себя настоящим пиратом, получившим сокровище и тратя егов порту только на лучшее.А если серйозно - товар действительно качественный, и это вам даже не дюти-фри (где уже также попадается не очень), а всегда все одинаково и класно.


Setka24

Оригінальний відгук) Напишіть нам в чат - надамо Вам скидку за оригінальність на наступну покупку)

Написать отзыв

Плохой
Так себе
Нормальный
Хороший
Отличный
Добавьте фото и видео к своему отзыву, чтобы он стал еще интереснее